Header Ads

Dołącz w Snapchat!

Wszystko co chcesz o nas wiedzieć

Informacje o blogu


   #Wystartuj jest blogiem coachingowym i motywacyjnym. Poruszane są na nim tematy związane z rozwojem osobistym i wsparciem na duchu dla osób nie czujących się najlepiej w swoim ciele. Szukających zrozumienia i odpowiedzi m.in. na pytania: dlaczego jest się nielubianym, odrzuconym czy wciąż krytykowanym.
   Wiele tekstów dotyka problemów nastolatków oraz osób szukających pocieszenia. Treści są pisane z punktu widzenia młodego pokolenia. W większości artykułów nie brakuje cytatów znalezionych w portalu społecznościowym Twitter, a każdy post zawiera indywidualną sentencję od autora lub przytoczoną do tytułu.
   Celem bloga jest sprawienie aby każdy gość naszej społeczności czuł się zrozumiany i dowartościowany. Jak radzić sobie z rozczarowaniami, kto jest kiedy winny, czego potrzebujemy, a co warto odpuścić. W jaki sposób stawiać na marzenia czy czerpać radości z chwil. Ma na celu sprawiać aby każdy dzień był wspaniały. Uświadamiać jak optymistyczne myślenie poprawia nastrój bez znaczenia na to co dzieje się dookoła. Dlaczego warto dążyć do wyznaczonych celów, lub zachowywać się tak aby samych siebie zaakceptować.
   Przeczytasz tu również o związkach, przyjaźni, stosunkach rodzinnych, relacjach z różnych wydarzeń czy lifestyle. Przemyślenia i życie opisane w kolorach optymizmu. Szczerze bez zbędnych słów. Działamy od 2012 roku wciąż ucząc się na błędach razem z czytelnikami.Social-media


Fanpage Facebook Kanał YouTube Profil TumblrO nas osobiście

   Poniżej przeczytasz o mnie oraz osobie która przyczyniła się do rozwoju bloga poprzez wspólne redagowanie, zwrócenie uwagi na błędy czy literówki. Oceniania zmian i pomysłów powstających lub tych odkładanych na dalszy termin. Kim jesteśmy, co robimy?


Patryk Tarachoń / @Pszczerry

Twitter   Jestem blogerem i copywriterem piszącym o rozwoju osobistym, motywacji, związkach oraz blogowaniu. Prowadzę również Wsparcie Bloga Porady dla blogerów gdzie piszę o blogowaniu.
   Współpracuję z portalem BrandSabbath.com. Swego czasu redagowałem dla magazynu MojaMatura.pl
   Podobno szczerość to jedna z cech które ludzie we mnie cenią i nienawidzą. Łatwo zarażam się śmiechem. Często porywczy, nieprzykładający uwagi do tego co mówi i jak zareaguje na to otoczenie.
   Jeżeli mam możliwość wyjechania gdzieś dalej, nawet się nie zastanawiam. Podróże mnie uszczęśliwiają, a nowo poznane osoby sprawiają dzień lepszym.
   Najlepiej czuję się jak najdalej od miejskiego zgiełku. Pisanie i dyskutowanie z Wami jest moją pasją. W sieci znajdziesz mnie pod pseudonimem @Pszczerry.
Przejdź do portfolio po więcej informacji

Paulina Kudaszewicz / @Wymiarrowa
Twitter

   Zajmuje się redagowaniem oraz wsparciem dla Patryka przy tworzeniu tego miejsca.
   Poza pisaniem które pokochałam, moją drugą miłością jest fotografowanie. Dopatrywanie się piękna w przyrodzie, architekturze, ludziach nie jest łatwe. Lubię pokazywać na zdjęciach to czego na pierwszy rzut oka nie widać.
   Czytam książki ponieważ uważam, iż nie zajmują czasu, a rozwijają człowieka. Czasem rysuję, jednakże odsuwa się to na dalszy plan.
   Nie znoszę gdy ktoś udaje przed innymi kogoś kim nie jest. ,,Wolę gorzką prawdę niż słodkie kłamstwo". Jeżeli chcesz mnie poznać, wpisz w wyszukiwarce mój nick @Wymiarrowa.
Rekomendacje

Rekomendacja Bartosz Rozwadowski
Rekomendacja Paulina Kudaszewicz

Rekomendacja Anita Dudziak
Rekomendacja Patryk Witczuk

Rekomendacja Michał Iwański
Rekomendacja Filip StolarskiFilm motywacyjny:

Do sieci trafił nasz pierwszy film motywacyjny pt.,,Inny nie znaczy gorszy". Dowiesz się z niego naszego punktu widzenia odnośnie zrozumienia drugiego człowieka. Pojęciu co ma wpływ na nasze życie, zachowanie i decyzje. W skrócie ujmując

● jak wszyscy się różnimy,
● co ma wpływ na to jacy jesteśmy,
● dlaczego niektórzy są zamknięci w sobie, 
● z jakich powodów powinniśmy uważać komu się zwierzamy,

Obejrzyj, daj znać czy się podobało i podaj dalej znajomym.

* Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to spróbuj poprzez serwisy społecznościowe lub stronę kontaktową.Nasza społeczność

Grupa - Motywacyjni Grupa - Blogoholiki Grupa - Snapchat/Instagram Grupa - Labirynt Motyli