Header Ads

Wszystko co chcesz o nas wiedzieć

Przejdź do portfolio po więcej informacji

   Blog kierowany do osób szukających odpowiedzi na pytania: dlaczego nikt mnie nie lubi, z jakiego powodu wciąż czuję się odrzuconym czy wciąż krytykowanym. 

   #Wystartuj jest blogiem coachingowym i motywacyjnym. Poruszane są na nim tematy związane z rozwojem osobistym i wsparciem na duchu. Blog kieruję do osób 
zarzucających sobie wiele błędów lub szukających odpowiedzi na swoje pytania.

   Wiele artykułów dotyka problemów nastolatków oraz osób szukających pocieszenia. Treści są pisane z punktu widzenia młodego pokolenia.


Często trudno poradzić nam sobie z drobnostkami, dlatego właśnie podpowiadam jak Przygotować się na Start w życiowych zakrętach!

   Moim celem jest sprawienie aby każdy w naszej społeczności czuł się zrozumiany i dowartościowany. Poczuł, że każdy dzień może być wspaniały. Uświadamiać jak optymistyczne myślenie poprawia nastrój bez znaczenia na to co dzieje się dookoła. Przestrzegam również przed błędami jakie niegdyś popełniałem lub zauważonych w otoczeniu.

   Dlatego piszę również o związkach, przyjaźni, stosunkach rodzinnych czy relacjach z różnych wydarzeń. Działamy od 2012 roku wciąż ucząc się na błędach razem z czytelnikami.

Social-media


Fanpage Facebook Kanał YouTube Profil Tumblr
O nas osobiście

   Poniżej przeczytasz o mnie oraz osobie która przyczyniła się do rozwoju bloga poprzez wspólne redagowanie, zwrócenie uwagi na błędy czy literówki. Kim jesteśmy, co robimy?Patryk Tarachoń


Twitter   Jestem blogerem i copywriterem piszącym o rozwoju osobistym, motywacji, związkach oraz blogowaniu. Pisane treści opieram na życiowych doświadczeniach, które nie zawsze były kolorowe. Chcę uchronić społeczność zebraną wokół bloga przed zbędnymi kompleksami i łzami, które dawno zamieniłem na pozytywne podejście do życia.
   Prowadzę również Wsparcie Bloga Porady dla blogerów gdzie piszę o blogowaniu samym w sobie.
   Współpracowałem z portalem BrandSabbath.com. Swego czasu redagowałem dla magazynu MojaMatura.pl.

   Podobno szczerość to jedna z cech które ludzie we mnie cenią i nienawidzą. Łatwo zarażam się śmiechem.

   Jeżeli mam możliwość wyjechania gdzieś dalej, nawet się nie zastanawiam. Podróże mnie uszczęśliwiają, a nowo poznane osoby sprawiają dzień lepszym.
   Najlepiej czuję się jak najdalej od miejskiego zgiełku. Pisanie i dyskutowanie z Wami jest moją pasją.
Paulina Kudaszewicz

Twitter
   Zajmuje się redagowaniem oraz wsparciem dla Patryka przy tworzeniu tego miejsca.
   Poza pisaniem które pokochałam, moją drugą miłością jest fotografowanie. Dopatrywanie się piękna w przyrodzie, architekturze i ludziach. Lubię pokazywać na zdjęciach to czego na pierwszy rzut oka nie widać.
   Czytam książki ponieważ uważam, iż nie zajmują czasu, a rozwijają człowieka. Czasem rysuję, jednakże odsuwa się to na dalszy plan.
   Nie znoszę gdy ktoś udaje przed innymi kogoś kim nie jest. ,,Wolę gorzką prawdę niż słodkie kłamstwo".

Rekomendacje

Rekomendacja Bartosz Rozwadowski
Rekomendacja Paulina Kudaszewicz

Rekomendacja Anita Dudziak
Rekomendacja Patryk Witczuk

Rekomendacja Michał Iwański
Rekomendacja Filip StolarskiFilm motywacyjny: Inny nie znaczy gorszy

   Do sieci trafił nasz pierwszy film motywacyjny pt.,,Inny nie znaczy gorszy". Dowiesz się z niego naszego punktu widzenia odnośnie zrozumienia drugiego człowieka. Pojęciu co ma wpływ na nasze życie, zachowanie i decyzje. W skrócie ujmując

● jak wszyscy się różnimy,
● co ma wpływ na to jacy jesteśmy,
● dlaczego niektórzy są zamknięci w sobie, 
● z jakich powodów powinniśmy uważać komu się zwierzamy,

Obejrzyj, daj znać czy się podobało i podaj dalej znajomym.

Vlog: Myśl na Dziś

   Myśl Na Dziś jest oddzielnym projektem.
To vlog w którym opowiadam o tym jak moim zdaniem odnaleźć się w dzisiejszym świecie.
Poruszam tematy bliskie dla mnie i osób w moim otoczeniu.* Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to spróbuj poprzez serwisy społecznościowe lub stronę kontaktową.Nasza społeczność

Grupa - Motywacyjni Grupa - Blogoholiki Grupa - Snapchat/Instagram Grupa - Labirynt Motyli