Header Ads

O czym jest Przygotuj się na Start!

Przejdź do portfolio po więcej informacji

Blog na którym rozmawiamy o życiowych aspektach odnośnie życia, decyzji, celów i związków z realistycznego punktu widzenia.Przygotuj się na Start ! jest blogiem, na którym rozmawiamy o związkach oraz życiowych aspektach odnośnie wiary w siebie, zwalczania swoich kompleksów, podejmowania decyzji i realizacji celów.
Poruszamy na nim tematy związane m.in. z rozwojem osobistym, coachingiem, podnoszeniem na duchu czy dążeniem do swoich celów. Został założony aby trafić do młodych ludzi, którzy borykają się z problemem poniżania, dyskryminacji i odtrącania przez rówieśników.
O czym jest blog Przygotuj się na Start? Jeżeli szukasz motywacji na kolejny poranek, tutaj je znajdziesz. Jak zacząć nowy dzień, radzić sobie z trudnymi sytuacjami, co jest nam potrzebne do życia, ale nie tylko. Związki, opinie czy nawet social-media! Świat opisany w kolorach optymizmu. info, serwisy społecznościowe, opis, kilka słów o sobie,

Nazywam się Patryk Tarachoń, bloguję aby dzielić się swoimi doświadczeniami, wspierać osoby czujące się wbrew pozorom nieszczęśliwie, a przede wszystkim aby przekazywać swoje wnioski, spostrzeżenia odnośnie nurtującej codzienności. Treści bazuje na własnych przemyśleniach, spostrzeżeniach i wnioskach.


Idea powstania bloga!

Przygotuj się na Start! powstało aby uświadamiać, że wcale nie jesteśmy gorsi od innych i nie mamy powodu przejmować się tym co o nas mówią. Małe miejsce w sieci gdzie dyskutujemy na temat naszych słabości i podejściu do codziennych spraw.
Często trudno poradzić nam sobie z drobnostkami, dlatego właśnie podpowiadam jak Przygotować się na Start w życiowe zakręty!

Celem bloga jest sprawienie aby każdy w naszym otoczeniu czuł się zrozumiany i dowartościowany. Czuł każdy dzień możliwie lepszym. Uświadamiamy sobie wzajemnie jak optymistyczne myślenie poprawia nastrój bez znaczenia na to co dzieje się dookoła.

Przestrzegam również przed błędami jakie niegdyś popełniałem lub zauważam w swoim otoczeniu. Działamy od 2012 roku, wciąż ucząc się na błędach razem z czytelnikami.


Social-media


Fanpage Facebook Kanał YouTube Profil Tumblr


Kilka słów o autorze


Twitter   Nazywam się Patryk Tarachoń. Jestem influancerem. Pisane treści opieram na życiowych doświadczeniach, które nie zawsze były kolorowe. Często swoje wypowiedzi bazuję na spostrzeżeniach i tym co zaprząta moją głowę.

   Chcę uchronić społeczność zebraną wokół bloga przed zbędnymi kompleksami i łzami, które dawno zamieniłem na pozytywne podejście do życia.


   Prowadzę również Wsparcie Bloga Porady dla blogerów gdzie piszę o blogowaniu samym w sobie.

   Współpracowałem z portalem BrandSabbath.com. Swego czasu redagowałem dla magazynu MojaMatura.pl.

   Podobno szczerość jest jedną z cech, które ludzie we mnie cenią i nienawidzą. Łatwo zarażam się śmiechem.

   Jeżeli mam możliwość wyjechania gdzieś dalej, nawet się nie zastanawiam. Podróże mnie uszczęśliwiają, a nowo poznane osoby sprawiają dzień lepszym.
   Najlepiej czuję się jak najdalej od miejskiego zgiełku.Rekomendacje

Rekomendacja Bartosz Rozwadowski
Rekomendacja Paulina Kudaszewicz

Rekomendacja Anita Dudziak
Rekomendacja Patryk Witczuk

Rekomendacja Michał Iwański
Rekomendacja Filip StolarskiFilm motywacyjny: Inny nie znaczy gorszy

   Pierwszy film motywacyjny pt.,,Inny nie znaczy gorszy" miał na celu zwrócić uwagę na główny problem jaki poruszam w swoich tekstach.

   Dowiesz się z niego naszego punktu widzenia odnośnie zrozumienia drugiego człowieka. Pojęciu co ma wpływ na nasze życie, zachowanie i decyzje. W skrócie ujmując

● jak wszyscy się różnimy,
● co ma wpływ na to jacy jesteśmy,
● dlaczego niektórzy są zamknięci w sobie, 
● z jakich powodów powinniśmy uważać komu się zwierzamy,

Obejrzyj, daj znać czy się podobało i podaj dalej znajomym.Vlog: Myśl na Dziś

   Myśl Na Dziś jest vlogiem, w którym opowiadam o tym jak moim zdaniem odnaleźć się w dzisiejszym świecie, co jest ważne i jak postrzegam to co dzieje się wokół mnie.

   Poruszam tematy bliskie dla mnie i osób w moim otoczeniu. Odpowiadam na Wasze pytania w formie wideo, abyście mogli mnie lepiej poznać.
#ZłoteMyśli

   Zawsze chciałem zrobić takie wideo. Zwyczajnie zależało mi na tym aby publikować cytaty w różnej formie.

   Nie tylko na grafikach umieszczanych w social-mediach, ale również w wersji wideo wśród innych nagrań na YouTube. Odezwij się dając znać co myślisz. Zawsze to początek sympatycznej rozmowy.


* Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to spróbuj poprzez serwisy społecznościowe lub stronę kontaktową.Nasza społeczność

Grupa - Motywacyjni Grupa - Blogoholiki Grupa - Snapchat/Instagram Grupa - Labirynt Motyli