Header Ads

Wszystko co chcesz o nas wiedzieć

Przejdź do portfolio po więcej informacji

   Blog kierowany do osób szukających odpowiedzi na pytania: co ze mną jest nie tak, jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i ludźmi.

   #Wystartuj jest blogiem o poszukiwaniu siebie. Naszych słabościach i podejściu do codziennych spraw. Poruszam na nim tematy związane m.in. z rozwojem osobistym, coachingiem, wsparciem na duchu, dążeniem do swoich celów czy związkami. Blog kieruję do osób 
zarzucających sobie wiele błędów i wad lub szukających odpowiedzi na swoje pytania. Treści bazuje na swoich przemyśleniach i wnioskach.
   Wiele artykułów dotyka problemów nastolatków oraz tego co dzieje się wokół nas.

Często trudno poradzić nam sobie z drobnostkami, dlatego właśnie podpowiadam jak Przygotować się na Start w życiowe zakręty!

   Moim celem jest sprawienie aby każdy w naszej społeczności czuł się zrozumiany i dowartościowany. Poczuł każdy dzień możliwie lepszym. Uświadamiam jak optymistyczne myślenie poprawia nastrój bez znaczenia na to co dzieje się dookoła. Przestrzegam również przed błędami jakie niegdyś popełniałem lub zauważam w swoim otoczeniu.

   Dlatego piszę również o związkach, przyjaźni, stosunkach rodzinnych czy relacjach z różnych wydarzeń. Działam od 2012 roku, wciąż ucząc się na błędach razem z czytelnikami.

Social-media


Fanpage Facebook Kanał YouTube Profil Tumblr
O autorze


Twitter   Nazywam się Patryk Tarachoń. Jestem blogerem i copywriterem piszącym o rozwoju osobistym, motywacji, związkach oraz blogowaniu. Pisane treści opieram na życiowych doświadczeniach, które nie zawsze były kolorowe. Chcę uchronić społeczność zebraną wokół bloga przed zbędnymi kompleksami i łzami, które dawno zamieniłem na pozytywne podejście do życia.
   Prowadzę również Wsparcie Bloga Porady dla blogerów gdzie piszę o blogowaniu samym w sobie.
   Współpracowałem z portalem BrandSabbath.com. Swego czasu redagowałem dla magazynu MojaMatura.pl.

   Podobno szczerość to jedna z cech które ludzie we mnie cenią i nienawidzą. Łatwo zarażam się śmiechem.

   Jeżeli mam możliwość wyjechania gdzieś dalej, nawet się nie zastanawiam. Podróże mnie uszczęśliwiają, a nowo poznane osoby sprawiają dzień lepszym.
   Najlepiej czuję się jak najdalej od miejskiego zgiełku. Pisanie i dyskutowanie z Wami jest moją pasją.Rekomendacje

Rekomendacja Bartosz Rozwadowski
Rekomendacja Paulina Kudaszewicz

Rekomendacja Anita Dudziak
Rekomendacja Patryk Witczuk

Rekomendacja Michał Iwański
Rekomendacja Filip StolarskiFilm motywacyjny: Inny nie znaczy gorszy

   Do sieci trafił nasz pierwszy film motywacyjny pt.,,Inny nie znaczy gorszy". Dowiesz się z niego naszego punktu widzenia odnośnie zrozumienia drugiego człowieka. Pojęciu co ma wpływ na nasze życie, zachowanie i decyzje. W skrócie ujmując

● jak wszyscy się różnimy,
● co ma wpływ na to jacy jesteśmy,
● dlaczego niektórzy są zamknięci w sobie, 
● z jakich powodów powinniśmy uważać komu się zwierzamy,

Obejrzyj, daj znać czy się podobało i podaj dalej znajomym.

Vlog: Myśl na Dziś

   Myśl Na Dziś jest oddzielnym projektem.
To vlog w którym opowiadam o tym jak moim zdaniem odnaleźć się w dzisiejszym świecie.
Poruszam tematy bliskie dla mnie i osób w moim otoczeniu.
#ZłoteMyśli?

   Zawsze chciałem zrobić takie wideo. Zwyczajnie zależało mi na tym aby publikować cytaty w różnej formie. Nie tylko na grafikach umieszczanych w social-mediach, ale również w wersji wideo wśród innych nagrań na YouTube.


* Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to spróbuj poprzez serwisy społecznościowe lub stronę kontaktową.Nasza społeczność

Grupa - Motywacyjni Grupa - Blogoholiki Grupa - Snapchat/Instagram Grupa - Labirynt Motyli